O NAS

Hotel Milenium to trzygwiazdkowy obiekt oddany do użytku w 2015r. Łączy on w sobie styl i wysoki standard. To miejsce jest idealne zarówno dla osób podróżujących prywatnie jak i biznesowo.

Hotel usytuowany jest w spokojnej i zacisznej okolicy, w pobliżu obwodnicy miasta, a jednocześnie niespełna 1600 metrów od ścisłego centrum Legnicy oraz najważniejszych instytucji kultury, centrów handlowych i urzędów. Nasze Centrum Bankietowe położone jest w dogodnej lokalizacji, na działce o powierzchni ponad 40 tys. m². Otoczone jest terenem zielonym wraz z jeziorkiem, stylowym namiotem, uroczą altaną oraz kompleksem grillowym.

Hotel posiada 81 pokoi dwuosobowych urządzonych w wysokim standardzie oraz trzy apartamenty o powierzchni ponad 40 m². Każdy wyposażony został w łazienkę, TV SAT, internet bezprzewodowy Wi-Fi, radio, telefon, suszarkę i ręczniki.

Do dyspozycji Gości oddajemy restaurację z barem, nowoczesną strefę SPA, a także profesjonalne zaplecze konferencyjno-biznesowe pozwalające na organizację szkoleń i spotkań integracyjnych wraz z kompleksem sal wielofunkcyjnych, pozwalający na organizację eventów do 500 osób.

Dodatkowo na terenie obiektu znajdują się: łazienki ogólnodostępne na piętrach, winda, parking oraz duży teren zewnętrzny.

Wykwalifikowany, a zarazem przyjazny personel, zapewni Gościom najwyższy poziom oferowanych usług. Wszystko to sprawia, że pobyt w naszym Hotelu to doskonała okazja do wypoczynku, relaksu i regeneracji sił.

Nasi Goście chętnie wyruszają stąd zwiedzać także okoliczne atrakcje, takie jak Zamek Czocha w Suchej, Kościół Pokoju w Jaworze czy Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej.

Budowa Hotelu pozwoliła na zrewitalizowanie terenu zajmowanego do 1991 roku przez Armię Radziecką.